• دلایل و تاثیر نویز تصویر 
  • ما همیشه به دنبال ضبط تصاویری با کیفیت در دوربین های مداربسته هستیم اما علل متفوتی سبب می شوند که ما نتوانیم به درستسی از دوربین های مداربسته استفاده کرده و تصاویر با کیفیتی ضبط نماییم که یکی از این عوامل نویز افتادن در تصاویر می باشد ما در این مطلب قصذ ذاریم تا شمارا بااین مورد بیشتر اشنا کنیم وراه حل هایی برای مقابله و جلوگیری از نویز افتادن داخل تصاویر به شما ارئه دهیم باما همراه باشید.
ادامه مطلب...

برای سفر به هر نقطه از اروپا این به قاره ی سبز اولین قدم گرفتن وقت سفارت از کشور مقصد میباشد ، ارائه مدارک باید بیش از دو ماه پیش از سفرتان از طریق تلفن از ما وقت بگیرید و پس از ارائه مدارک طی زمان معین طول میکشد که به شما کانفرمتان را بدهند و متوجه شوید که وقت سفارت شما چه زمانی است ،

ادامه مطلب...

رانندگی در فرانسه

برای ایرانیانی که به فرانسه می آیند قوانینی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند که شما بسادگی در فرانسه رانندگی کنید. قبل از هر چیز باید بدانید که هزینه اخذ گواهینامه فرانسوی از طریق آزمون دادن نسبتا زیاد است. این هزینه رقمی در حدود ۱۵۰۰ یورو می باشد در صورتی که شما در همان دوره اول بتوانید امتحان را پاس کنید.

ادامه مطلب...

 گیاهان دارویی

رژیم غذایی و گیاهان دارویی،

روده‌ی بزرگ یکی از اعضای مهم بدن انسان است که با جذب مواد غذایی مفید و دفع سموم و مواد زائد از بدن به عملکرد صحیح دیگر اعضای بدن و حفظ سلامتی کمک می‌کند، ا

ادامه مطلب...

استفاده از سنگ ها در الگوهای طراحی داخلی میتواند محیطی ارامش بخش ایجاد نماید. ژاریک وب سایت تخصصی سنگ مرمر و سنگ تزیینی شما را در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای خارجی یاری می نماید.

ادامه مطلب...